Popis
Vynikající produkt pro ty, kteří občas rádi přespí u vody. Lehátko bylo speciálně profilováno, aby zajistilo plné pohodlí.
Pevná, stabilní konstrukce založená na 6 nastavitelných nožkách umožňuje rychlou instalaci v nerovném terénu.
Výška je nastavitelná od 33 cm do 44 cm. Velmi snadno se rozkládá, má teleskopické, výsuvné a nastavitelné nohy vybavené patkami, díky kterým se nezaboří do bláta. Rychlé nastavení sklonu hlavové části lehátka pomocí utahovacích matek.
Materiál lehátka je trvanlivý, odolný proti roztržení, prodyšný a voděodolný. Velkou výhodou je snadné postavení lehátka a jeho malá přepravní velikost.
- Silná ocelová konstrukce
- Tři páry stabilních nohou
- Nastavitelné nožičky
- Barva: tmavě zelená + černá
- Šířka – 85 cm
- Délka – 205 cm
- Výška – nastavitelná od 33 do 44 cm
- Rozměry složeného lehátka – 75 x 82 x 24 cm
- Hmotnost – 10 kg
| Délka | 205 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 10 kg |
| Počet noh | 6 |
| Rozměr | 205x85x33-44 cm |
| Šířka | 85 cm |
| Výbava | Polohovatelnost, Teleskopické nohy |
| Výrobce | MISTRALL |
Parametry





