Popis
Kompletní specifikace
HRL634WF2 6V 9Ah – záložní, bezúdržbový, VRLA, uzavřený, vysokovýkonný akumulátor od CSB Battery. Technologie AGM. Určený nejen pro záložní zdroje UPS, EZS, EPS atd.
Řada akumulátorů HRL je speciálně vytvořena pro aplikace s vyšším stupněm vybíjení. Tato řada je vytvořena jako malá a lehká baterie, se servisní životností 8 až 10 let v režimu „Standby“ nebo na více jak 260 cyklů vybití. Díky své inovované konstrukci, se zvýšil výkon HRL řady o více jak 20% oproti ostatním porovnatelným produktům. Tak jako ostatní baterie od CSB, je i akumulátor HRL634WF2 bezúdržbový, vysoce účinný, uzavřený a pracující v jakékoli poloze.
Upozornění! Uzavřené bezúdržbové akumulátorové baterie VRLA lze obyčejnou nabíječkou na autobaterie snadno zničit.
Technické parametry:
| Jmenovité napětí | 6 V |
|---|---|
| Kapacita baterie 20hod. | 9 Ah |
| Maximální vybíjecí proud | 130 A |
| Životnost | 8 let |
| Délka | 151 mm |
| Šířka | 34 mm |
| Výška | 94 mm |
| Výška včetně kontaktu | 98 mm |
| Hmotnost | 1.32 kg |
| Typ pólu | Faston 6,3 mm |
| Použití baterie | Dlouhá životnost EZS, EPS UPS Všeobecné Vysokozátěžové |





