Popis
Deštník s vrchlíkem ve tvaru čtverce. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy s kolíky.
Deštník lze naklápět pomocí kloubu. Žebra jsou z ocelových drátů 1,6m dlouhých, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskopická s novým, velmi spolehlivým adaptérem, který vnitřní trubku svírá po celém obvodě. Rozměr stran rozloženého deštníku je 2,2 x 2,2 m. S deštníkem je dodávána bočnice na zip, s kterou lze deštník změnit na brolly pro dvě lehátka standartních rozměrů. Pro jeho podporu je dodáván se sadou čtyř adaptérů které se nasazují na žebra vrchlíku s teleskopickými tyčemi. Vchodové dveře mají slídové okno a lze je srolovat. Transportní délka je 1,65m, váha 6kg. Deštník je dodáván s transportním batohem v přepravním obalu.
- Matriál : 210D Nylon s podlepenými švy
- Čtvercová deštníková konstrukce 2,2 x 2,2 m
- 4x adaptér na žebra deštníku pro teleskopické tyče
- Sada kolíků s nastavitelnými provazy pro ukotvení
- Rolovací dveře se slídovým průhledem
- Vnitřní prostor pro dvě lehátka standardních rozměrů
| Barva | Zelená |
| Délka | 2,2 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 6 kg |
| Materiál | 210D |
| Šířka | 2,2 m |
| Transp. délka | 165x20x20 cm |
| Výrobce | Suretti |
Parametry





