Popis
Super jemné a vysoce citlivé pruty.
Každý, kdo rád loví pstruhy, okouny a candáty s velmi malými a lehkými nástrahami, jako jsou třpytky, mini woblery, rotačky nebo twistry, by měl znát tyto fantastické přesné nástroje s extrémně flexibilními celokarbonovými špičkami.
| Délka | 1,85 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 92 g |
| Model | ULR |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 0,96 m |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 9 g |
Parametry





