Popis
Tato exkluzivní řada prutů byla vyvinuta speciálně pro lov lososa obecného.
Super jemný a citlivý blank z japonského vysoce výkonného uhlíku přenáší vše od nástrahy přímo do rukojeti. To znamená, že lze dokonale vést všechny druhy rotaček, třpytek a woblerů. Parabolická akce v kombinaci s pevnou páteří poskytuje vždy dostatečnou rezervu, která plně absorbuje i ty nejagresivnější boje lososovitých ryb. Mezi špičkovou výbavu patří robustní sedlo navijáku FUJI DPS, kvalitní očka SIC od firmy Seaguide a elegantní rukojeť z děleného korku 4A.
| Délka | 2,92 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 188 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,51 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 32 g |
Parametry





