Popis
Dlouhé pruty, které byly vyvinuty na extra daleké hody.Větší délka napomáhá dosahovat větších vzdáleností nahazování, což se mnohdy hodí. Dají se použít na mnoho různých rybářských technik při lovu na moři.
- Očka Fuji SiC K z nerezové oceli
- Sedlo navijáku Fuji
- Jemný, ale silný blank
- Blank z Toray 40T uhlíku
- Ideální rozložení oček
- Vysoce kvalitní EVA rukojeť
- Luxusní obal na prut
| Délka | 2,9 m |
| Hmotnost | 162 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 50 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





