Popis
Pruty Mitchell Tanager SW Boat jsou speciálně navrženy pro rybáře lovící z lodě na moři, kteří hledají skvěle vypadající, ale také velmi silný a citlivý prut pro lov z lodi.
Uhlíkové blanky v kombinaci s očky a sedlem navijáku z nerezové oceli s odolností vůči slané vodě se postarají o to, že zaregistrujete každý záběr, a díky silné páteři budete mít dostatek síly na zdolání i těch největších ryb, jako je treska, mořský mník nebo dokonce halibut!
Specifikace:
- Pruty odolné vůči slané vodě
- Citlivý uhlíkový blank
- Očka odolná vůči slané vodě
- Rukojeť z EVA materiálu s vysokou hustotou
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 385 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 200 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





