Popis
Velký nafukovací člun se skládací dřevěnou podlahou a nafukovacím kýlem, který v maximální konfiguraci uveze 5 dospělých a 1 dítě, i proto je ideální pro rodinnou rekreaci, rybáře i pro vyjížďky s kamarády.
Disponuje dvěma odnímatelnými hliníkovými lavičkami, které poskytují dostatek místa na sezení. Gladiator AK340 je sice už větší člun, ale stále ho pořídíte snadno zabalit do kufru osobního automobilu. Jeho příprava nezabere více jak 15 minut a manipulaci s nafouknutým člunem zvládnete v pohodě ve dvou.
Standardní výbava
- Taška na transport člunu
- Taška na transport skládací podlahy
- Sada na opravy
- 2 rozložitelná hliníková vesla
- 2 odnímatelné hliníkové lavičky
- Vysokotlaká nožní pumpa
- Bezpečnostní záchytné lano na bocích
- Zapuštěné vztlačné ventily
- Madla pro přenášení
- Nerezové madlo na přídi s vyvazovacím lanem
| Barva | Zelená |
| Délka | 340 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Výrobce | GLADIATOR |
| Max počet osob | 5+1 |
| Maximální výkon motoru | 15 Hp |
| Maximální zatížení | 625 kg |
| Skladovací rozměry | 110x68x38 cm |
| Typ podlahy | Pevná |
| Váha člunu | 53 kg |
Parametry





