Popis
Řada super pevných hotových návazců s hrotem a extra silný háček KKH s protihrotem.
Ideálně se hodí pro použití s method a peletovými krmítkami a také s Banjo. Dodáváno na dřícíh Mag-store pro snadné použití.
- Bajonet s hrotem pro snadné napichování různých nástrah
- Háčky s protihrotem KKH ostré jako břitva
- Vázané pomocí osvědčeného vlasce Reflo Power
- Dodáváno na dřících Mag Store
- Dostupné ve velikostech háčku 8-14
| Délka | 10 cm |
| Nosnost | 4 kg |
| Počet kusů | 8 |
| Průměr | 0,21 mm |
| Velikost háčku | 14 |
| Výrobce | PRESTON INNOVATIONS |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ háčku | S protihrotem |
Parametry





