Popis
Specializované pruty, které byly dokonale vyladěny pro drop shot.
Velmi citlivá pevná uhlíková špička zlepšuje akci nástrahy a poskytuje dokonalou indikaci záběru. Prut je dokonale vyvážený a extrémně citlivý pro maximalizaci poměru úspěšných záběrů. Blanky z japonského uhlíku Torayca s 4X karbonem jsou extrémně lehké a pomáhají cítit i ten nejjemnější kontakt, přičemž poskytují dostatečně silnou páteř pro dobré zaseknutí a bezpečné zdolání ryb bez rizika uvolnění háčku nebo přetržení vlasce.
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Pevná uhlíková špička
• Vysoce citlivá a výkonná akce
• 4X Wrap Carbon pro extra pevnost
• Obal na prut, který pojme prut i s navijákem
• Blank z japonského uhlíku Torayca 30/40T
| Délka | 2,43 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 131 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 28 g |
Parametry





