Popis
Neleštěný přírodní blank s vysokým obsahem uhlíku má mnoho skvělých vlastností.
Mezi ty hlavní patří enormní rezervy při nahazování a zdolávání velkých ryb. Tento karbonový 24 T blank vám zajistí neskutečnou citlivost, které u lakovaných prutů nikdy nedosáhnete. Další výhodou je obrovská rychlost prutu, díky které bude i běžné nahazování neskutečnou zábavou!
- sedlo navijáku SCXSS-MN
- semi-parabolická až parabolická akce
- blank z 24 T karbonu
- Anaconda klip na vlasec
- hliníkové zakončení s logem
- velmi snadné nahazování, obrovská citlivost
- délka prutu 3,9 m
- transportní délka 203 cm
- hmotnost 425 g
- akce prutu 3,5 lb
- očka 5 + 1
- délka rukojeti 62 cm
- první očko 40 mm
- počet dílů 2
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 13 ft (3,9 m/3,96 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 425 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 2,03 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





