Popis
Dámy, pozor!Rybaření už dávno není jen mužský sport. Pro milovnice rybaření teď přinášíme zcela nový dámský kaprový prut.
Díky své délce je naprosto univerzální a můžete jej použít na odhoz i na zavážku. Je vhodný pro lov na řece, rybníce i velkých údolních nádržích.
Je vybaven prvotřídními komponenty, jako jsou kvalitní očka a pevné sedlo navijáku. Můžete si být jisté, že s tímto prutem budete schopné vyndat jakoukoli rybu a zažít nezapomenutelné chvíle na rybářském výletě, ať už jste začátečnice nebo zkušená rybářka.
- kaprový prut pro dámy
- blank z kvalitních uhlíkových vláken
- elegantní růžovo-černý vzhled
- super štíhlá očka 7+1 SIC se dvěma patkami
- 30mm první očko
- SIC očka
- sedlo navijáku Anaconda DPS
- velmi dobré odhozové vlastnosti
- parabolická akce
- pevná páteř
- včetně přepravní tašky z netkaného materiálu
- Anaconda Line Clip
- transportní délka: 154 cm
- počet dílů: 2
- hmotnost: 235
- akce: 3 lb
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 235 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,54 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





