Popis
Pruty Heavy Cat jsou navrženy tak, aby obstály i v těch nejextrémnějších podmínkách!
Blank s vysokým obsahem uhlíku 24 T nabízí dokonalou pevnost a sílu, která je vyžadována pro lov v rychle tekoucích vodách s podvodními splávky nebo pro lov na velké vzdálenosti. Mezi přednosti nových sumcových prutů Destroyer MP³ Heavy Cat patří nejodolnější 3-patková očka a extra pevné sedlo navijáku HDPS-22, které zajišťuje, že sumcový naviják sedí pevně jako skála.
- pro lov sumců v extrémních podmínkách
- výkonný 24 T blank s vysokým obsahem uhlíku
- nejodolnější 3-patková očka
- HDPS-22 sedlo navijáku
- Ergonomická EVA rukojeť s dlouhou bojovou částí
- Délka: 2,40 m
- Počet dílů: 2
- Hmotnost: 410 g
- Odhoz: 200-320 g
- Transportní délka: 125 cm
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 410 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 320 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





