Popis
Pokud jde o chytání větších ryb a kaprů na plavanou, pak je nový Carp Float 2.0 absolutně jasnou volbou.
Poloparabolický blank, vyrobený z 30 T karbonu s vysokou hustotou, je skutečný pracant. Velmi kvalitní očka typu K od firmy Seaguide a zepředu zavírané sedlo navijáku DPS, ve spojení s designovou rukojetí, složenou z přírodního korku a materiálu EVA, zaručují maximální zábavu z rybolovu. Pruty lze použít i pro lov na položenou.
- blank z 30 T karbonu
- očka typu K od firmy Seaguide
- rukojeť z korku a EVA
- délka 360 cm
- transportní délka 127 cm
- díly 3
- hmotnost 255 g
- odhoz 80 g
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 255 g |
| Výrobce | SAENGER |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





