Popis
Široká škála prutů Crossfire Spinning pokrývá různé vrhací zátěže a délky prutů, aby poskytla vhodný model pro většinu typů a technik moderní přívlače.
Lehký blank z uhlíkových vláken nabízí akci, která stanovuje standard v této cenové kategorii a byla prokázána jako spolehlivá a robustní.
Přívlačové pruty Crossfire, vybavené očky z oxidu titanu a inovativním sedlem navijáku, dokonale ladí s našimi úspěšnými navijáky Crossfire LT
| Délka | 3 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 235 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,55 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 60 g |
Parametry





