Popis
S feederovými pruty Ninja X nabízí DAIWA řadu prémiových feederových prutů s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.
Tyto dobře vyvážené pruty vyrobené z tenkých a lehkých blanků z uhlíkových vláken HMC+ vykazují silnou páteř – důsledkem jsou velmi dlouhé náhozy a velké silové rezervy pro zdolávání. Feederové pruty Heavy a Extra Heavy jsou vybaveny extra velkými očky na špičce – ideální pro použití šokových návazců. Pruty s vrhací zátěží až 120g jsou určeny pro použití v klidné vodě nebo při pomalém proudu a indikují i ty nejjemnější záběry na velké vzdálenosti. Jsou vybaveny očky z oxidu titaničitého, dvěma špičkami z uhlíkových vláken a jednou špičkou ze skelných vláken, korkovou rukojetí a látkovým obalem.
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 280 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Počet oček | 14 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 150 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





