Popis
WFT inovovalo jejich řadu prutů Go North a přichází s novými modely.
Kvalitní mořský prut, který je osazen WFT LTC očky pro ideální ochranu pletených šňůr citlivých na teplo a tření, stejně jako na dlouhé cesty. Uhlíkový blank, který má skvělou akci i při zdolávání největších ryb, stejně tak jako indikuje i ty nejjemnější záběry. Na prutu je nylonový držák navijáku, stejně jako nylonový kříž zespodu prutu, který je zakrytý pod koncovkou. Prut Go North II je ideální pro hlubokomořský rybolov v Norsku s multiplikátorem nebo navijákem.
Specifikace:
- hmotnost: 330 g
- délka: 2,1 m
- transportní délka: 1,1 m
- počet dílů: 2
| Délka | 2,1 m |
| Hmotnost | 330 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 400 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





