Popis
Skvělé kaprové pruty – Sensual NG to je série špičkových prutů vyrobených z 24T karbonu v kombinaci se SIC očky a DPS sedlem navijáku.
Rychlé pruty se startovacími očky o velikosti 50 mm v dvoudílných verzích pro daleké hody.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 347 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





