Popis
Feederový rybářský prut, který nabízí vynikající kvalitu za super cenu Precizně zpracovaný feederový prut s akcí typu MEDIUM a nově také v verzích HEAVY a SUPER HEAVY. Je vybavený třemi přesně kalibrovanými špičkami, anatomicky tvarovanou rukojetí a precizní povrchovou úpravou. Ve své cenové kategorii nabízí zcela nový rozměr kvality. Tenký a rychlý blank z ExHRC70 carbonu umožňuje dosažení nízké hmotnosti a vynikající akce.
| Délka | 3,9 m |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,37 m |
| Výrobce | MIVARDI |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





