Popis
Nenápadný, přesto velmi elegantní, spolehlivý a oblíbený prut. I přes své štíhlé, uhlíkové tělo je velmi silný a je spolehlivý i při dalekých hodech s těžší zátěží.
Základní model je nabízen ve verzi dvoudílný nebo třídílný a uspokojí každého i velmi náročného rybáře. K dostání je i model Undercover Spod 50 spod určený především k nahazování s krmnými raketami. První očko je velikosti 50.
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 2,75 lb |
| Hmotnost | 300 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,9 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





