Popis
Česká značka Zfish představuje Kingston Telecarp. Jedná se o perfektní teleskopický, kaprový prut pro vyznavače camo stylu.
Prut byl vyroben z kvalitního karbonu IM8. Je vehodný především pro rybáře, kteří potřebují dopravit i těžší zátěž do větších vzdáleností. Díky jeho vrhací zátěži 80-150g se do něj můžete pořádně opřít a maximálně spolehnout při náhozu. Kingston má dělenou rukojeť z EVA gumy. S touto rukojetí bude pro vás úchop prutu při nahazování příjemnější a komfortnější. Prut je vhodný pro všechny druhy lovu na položenou a na všech typech vod.
Délka: 12ft (3,60m)
Testovací křivka 3,50 lb/ 80-150g
Počet oček: 5
Transportní délka: 105 cm
| Výrobce | ZFISH |
| Délka | 3,6 m |
| Počet dílů | 5 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 1,05 m |
| Zátěž | 3,5 lb |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





