Popis
Legendární řada Power Carp je opět vylepšena do nejmenších detailů. Kvalitní uhlíkový blank lisovaný pod tlakem 24 tun.
Blank je vyztužený uhlíkovou rohoží, elegantní vzhled, moderní design, koncová SIC příruba a kvalitní SIC očka (5+1). To je základní charakteristika této řady. Prut má kontinuální akci a unaví bez problémů i velkého kapra. Dokonalá koordinace všech komponentů umožňuje daleké hody až za hranici 100m.
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 2,75 lb |
| Hmotnost | 295 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





