Popis
Nová řada High – V Red je kompletní program vynikajících přívlačových prutů.
Prut je vyrobený z uhlíkového polotovaru lisovaného pod tlakem 30 tun a je extrémně dobře vyvážený, samozřejmostí jsou SIC očka. Prut je vhodný pro lov okounů například na shady do 10 cm nebo drobné třpytky.
uhlíkový blank
SIC očka
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 139 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | IRON CLAW |
| Zátěž | 18 g |
Parametry





