Popis
Výborný přívlačový univerzál za příznivou cenu, který si bude velmi dobře rozumět s těžkými jigy, wobblery či plandavkami.
Zvolili jsme plnou rukojeť z EVA pěny, protože tento typ se opět vrací do módy a při přívlačových prutech s vyšší gramáží jistě oceníte její komfort. Konec a vrchní část EVA rukojeti jsou tvořeny zajímavou černo-bílou kamufláží. Nad rukojetí najdeme kontrastní modré ovinutí a stejně tak modrou část s označením série prutů. GAMER je jednoznačně silný hráč na trhu základních přívlačových prutů.
Technické parametry:
Model: 240cm / 35g
Počet dílů: 2
Transportní délka: 125,5cm
Počet oček: 8
Průměr blanku nad rukojetí: 11mm
Hmotnost: 150g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 34cm
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 150 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





