Popis
Kaprový prut vyrobený z kvalitního uhlíku. Má velmi silnou páteř a citlivou špičku, která eliminuje prudké výpady ryb při zdolávání.
Silná páteř společně s vodícím očkem o velikosti 50 mm zaručují skutečně dlouhé a přesné náhozy.
kvalitní uhlík s pevným karbonovým opletem
SIC očka 5+1
první, vodící očko: 50 mm
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 415 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





