Popis
Teleskopický pickerový prut s korkovou rukojetí. Je vyroben z uhlíku a je osazen SIC očky.
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 303 g |
| Počet dílů | 5+3 |
| Transp. délka | 0,68 m |
| Výrobce | MISTRALL |
| Zátěž | 25 g |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Light (0-50 g) |
Parametry





