Popis
Základní produktová řada přívlačových prutů se silným blankem z kompozitu XT30 a příměsi skelných vláken.
Prut v ideální sestavě s navijákem 19FX je vhodný pro univerzální rybolov i nahazování a je dobrou volbou pro začínající rybáře.
Parametre:
Model: FXXT18L (Light)
Dĺžka: 180cm
Vrhací zátež: 3-15g
Transportní dĺžka: 95cm
Hmotnost: 87g
Počet oček: 5
Počet dílú: 2
| Délka | 1,8 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 87 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 5 |
| Transportní délka | 95 cm |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SHIMANO |
| Zátěž | 14 g |
Parametry





