Popis
XK-BONE Spin UL jsou pruty pro ultralehký rybolov pro chytání okounů, pstruhů a větších bílých ryb v kombinaci s tenkými šňůrami a nejmenšími nástrahami.
Plná uhlíková citlivá špička zaznamená i velmi jemné záběry.
| Délka | 1,95 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 125 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,02 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 8 g |
Parametry





