Popis
Detek Method Barbless Pellet Band Rigs jsou speciálně navrženy pro method feeder.
Dostatečně dlouhý, aby udržel nástrahu blízko krmítka. Ideální pro různé velikosti pelet. Vyrobeno z velmi kvalitních a ultra ostrých háčků bez protihrotu.
| Délka | 10 cm |
| Nosnost | 2,5 kg |
| Počet kusů | 8 |
| Průměr | 0,20 mm |
| Velikost háčku | 16 |
| Výrobce | DAM |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ háčku | Bez protihrotu |
Parametry





