Popis
Rychlejší a mnohem výkonější díky novému blanku Helicore.
Série prutů FBC třetí generace vám zajišťuje vynikající odolnost a skvělé nahazovací vlastnosti. Speciální opletení blanku umožňuje až o 20% větší nosnost ve srovnání s předchozím modelem.
| Výrobce | SPORTEX |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 268 g |
| Model | Stalker |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,55 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





