Popis
Nová řada kaprových prutů Prologic C3 FULCRUM FS vyrobených z kvalitních 3K uhlíkových vláken, které zaručují nejvyšší kvalitu blanku.
Blank prutu řady C3 FULCRUM FS je extrémně tenký, pevný, rychlý a má ideální akci. Díky použití nejnovější technologie výroby uhlíkových vláken je možné s prutem dosáhnout velice přesných hodů a to i na velké vzdálenosti s použitím minimální síly. Prut je osazen kvalitními očky Gunsmoke ,které jsou předurčeny pro snadné nahozování.
· 3K uhlíkový ultra tenký blank prutu
· Použita technologie Cross-Over Carbon
· Kvalitní černé sedlo navijáku
· Extra tenká duponová dělená rukojeť prutu
| Výrobce | PROLOGIC |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 315 g |
| Model | FS |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





