Popis
U kaprové řady Emblem se setkává moderní technologie konstrukce prutů s prémiovými a inovativními komponenty.
Tenký blank z uhlíkových vláken HVF je osazen prémiovými ocelovými očky TDG. Díky těmto lehkým očkům a prémiovému uhlíkovému materiálu je možný design prutů s velmi rychlou akcí a ideální pružností, což vede k extrémně přesným hodům. Blanky Emblem jsou velni dobře vyvážené a snadno absorbují výpady silných ryb. Spojka V-Joint zajišťuje optimální křivku ohybu. Prémiová smršťovačka na rukojeti, sedlo navijáku DPS a matně černý blank s excelentně vyvázanými očky – to vše dělá z těchto klasických prutů opravdové klenoty. Modely 12ft a 13ft jsou vybaveny 50mm naváděcím očkem.
HVF® karbonový blank ► V-Joint® put-over spojka ► Pogumovaná rukojeť ► Sedlo navijáku Seaguide® ► Očka Seaguide® TDG ► Transportní obal
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 365 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





