Popis
Pruty Newcomer jsou vyráběny v mnoha variantách, aby tak pokryly potřeby všech rybářů. Pro své jasné barvy jsou oblíbené především u dětí, ale mají co nabídnout i zkušenějším rybářům. Malá transportní délka se hodí při delších cestách. Prut je opatřen kvalitním navijákem, který je vždy sladěn velikostně i barevně s daným prutem. Na navijáku je už namotán vlasec, jehož průměr odpovídá možnostem prutu. Stačí navázat háček a můžete vyrazit k vodě! Prut je vhodný pro chytání na plavanou i položenou.
Varianta prutu 1,6 metru, růžová je vhodná především pro malé děti, které se učí nahazovat, ale jistě je ocení i vaše něžnější polovička, která bude mít s růžovým prutem u vody stále pocit, že je dámou. Prut využijete především při chytání na malých potůčcích a menších říčkách.
- Vlasec 160 m/0,20 mm
- Naviják FD 25 s převodem 5,2:1
- Barva: růžová
| Barva | Růžová |
| Výrobce | SAENGER |
| Délka | 1,6 m |
| Hmotnost | 160 g |
| Počet dílů | 5 |
| Počet oček | 4 |
| Zátěž | 20 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Transportní délka | 45 cm |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





