Popis
Nová řada kaprových prutů Prologic C3 FULCRUM FS vyrobených z kvalitních 3K uhlíkových vláken, které zaručují nejvyšší kvalitu blanku.
Blank prutu řady C3 FULCRUM FS je extrémně tenký, pevný, rychlý a má ideální akci. Díky použití nejnovější technologie výroby uhlíkových vláken je možné s prutem dosáhnout velice přesných hodů a to i na velké vzdálenosti s použitím minimální síly. Prut je osazen kvalitními očky Gunsmoke 50,40,16mm, které jsou předurčeny pro snadné nahozování.
· 3K uhlíkový ultra tenký blank prutu
· Použita technologie Cross-Over Carbon
· Kvalitní očka 50 mm – 16 mm
· Kvalitní černé sedlo navijáku
· Extra tenká duponová dělená rukojeť prutu
| Výrobce | PROLOGIC |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 388 g |
| Model | FS |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





