Popis
Perfect Passion platí za nejuniverzálnější prut pro lov s bójemi a lov sumců na položenou.
Rybáři lovící ze břehu zde sází na modely v délkách od 2,80 m do 3,20 m dle způsobu použití a vzdálenosti nastražení. Pro lov z lodi je vhodná verze o délce 2,40 m. Srdcem každého prutu Perfect Passion je blank vyrobený ze 100% uhlíkových vláken IM6. Blank je kombinován s novým C.G. Grip Systémem – obzvláště pohodlným držadlem, které je složeno ze dvou různých plastových komponentů, které zajišťují bezpečné a protiskluzové držení při dlouhých bojích, a to i v mokrých rukou!
| Délka | 3,2 m |
| Hmotnost | 510 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,6 m |
| Výrobce | BLACK CAT |
| Zátěž | 600 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





