Popis
Kvalitní prut na drop shot perfektně vyladěný pro tuto metodu lovu a vyvinutý pro perfektní prezentaci nástrahy.
| Délka | 2,23 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 112 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,2 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 12 g |
Parametry





