Popis
REWIR je členem rodiny velmi jemných dělených "feederovek", známých také pod názvem picker. Luxusní rukojeť vyrobená z příjemné EVA pěny je dominantním prvkem tohoto prutu. Navržena je v barevné kombinaci černé s hnědou a díky ergonomickému zúžení se výborně drží v ruce. Rukojeť je navíc obohacena o vizuálně nádherná loga těsně pod sedlem navijáku a také na samotném konci.
Osvědčený strukturovaný blank je vytvořen z 24T uhlíku, přičemž je mimořádně štíhlý a pevný. Plně parabolická akce umožňuje dokonalé vychutnání si úlovků i menších rozměrů, což se od takto jemného prutu vyžaduje. Mimořádně lehká očka prutu jsou k blanku upevněna působivým zlatým vinutím. To je výborně drží na svém místě a také vytváří efektní doplněk celku. Použité DPS sedlo bez problémů udrží každý naviják na svém místě.
REWIR je v základu dodáván spolu se třemi CarbonGlass špičkami a to U-light, Light a Medium. Díky tomu máte možnost vybrat si vždy tu správnou podle dané situace.
Jednoduše řečeno, Delphin REWIR je tím správným společníkem na každý revír.
- Průměr blanku nad rukojetí: 11mm
- Počet oček (prut + špička): 6 + 6
- Rukojeť: EVA pěna
- Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 45cm
- Špičky: CarbonGlass – U-Light, Light, Medium
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 160 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 12 |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 60 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Transportní délka | 153 cm |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





