Popis
Sumcový prut vyrobený z kvalitního uhlíku lisovaného pod tlakem 24 tun a vyztužen speciálním karbonovým X-ovinutím, avšak citlivá měkká špička umožňuje perfektní vedení nástrahy a rychlý zásek při kontaktu s rybou.Ideální pro krátké a střední vzdálenosti lovu. Vencata Pro je vybavený robustním sedlem navijáku (DPS-H), ergonomicky tvarovanou základnou a 8 vysokopevnostními očky.
- kvalitní uhlíkový blank lisovaný pod tlakem 24 tun s karbonovým X-ovinutím
- robustní sedlo navijáku (DPS-H)
- ergonomicky tvarovaná základna
- 8 vysokopevnostních dvoupatkových oček
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 495 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,55 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 450 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





