Popis
Podobně jako u série prutů BEYOND je blank těchto prutů 7 hranný z carbonu T800, což zaručuje maximální sílu a přesnost při nahazování.
Přívlačové pruty SPORTEX Revolt Ultra Light 2-díl jsou stejně jako jejich „velký bratr“ Beyond 7-hranné. To zaručuje maximální rychlost, výborné nahazovací vlastnosti a neobyčejnou citlivost. Díky svému tvaru eliminuje vychylování blanku do stran během nahazování. Blank Sportex je vyroben z uhlíkových vláken T800 do tvaru sedmi hranu čímž se odlišuje od ostatních 99,99% klasických prutů. Taková inovace posouvá hranice možností prutů SPORTEX Revolt Spin 2-díl + 20% v délce hodů a až o + 15% celkové síly prutu oproti běžným kulatým profilem blanků. Pruty jsou osazeny špičkovým FUJI sedlem navijáku a SIC očky K-typu. Každý prut SPORTEX Revolt Ultra Light 2-díl má malé odnímatelné FUJI očko pro uchycení háčků vašich nástrah.
Důvody ke koupi SPORTEX přívlačového prutu
– 10 letá záruka na blank
– top kvalita za dobrou cenu
– zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
– pruty v tenkém – moderním blanku
– pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody
– každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
– dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
– nadčasový design
– pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 211 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 60 g |
Parametry





