Popis
BASE-X CARP Prut Base-X Carp je perfketní kaprový prut pro začátečníky a příležitostné lovce kaprů.
Tenký ale silný sklolaminátový blank se semi-parabolickou akcí skvěle tlumí výpady zdolávané ryby a je ideálním partnerem na cestě k prvním úspěchům v lovu kaprů.
• Silný sklolaminátový blank
• Kvalitní DPS sedlo navijáku
• Odolná EVA rukojeť
• Kvalitní očka
• Dodáván v látkovém obalu
| Výrobce | DAM |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 345 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,55 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





