Popis
BASE-X MULTIPICKER Lehký, tenký a citlivý sklolaminátový blank prutů Base-X Multipicker zajišťuje fantastický zážitek z rybaření a spoustu zábavy při lovu plotic, cejnů, tloušťů a další malých až středně velkých druhů ryb.
Pruty jsou dodávány v látkovém obalu a včetně tří sklolaminátových špiček, každá z nich s jinou akcí.
• Lehký, tenký a citlivý sklolaminátový blank
• Kvalitní DPS sedlo navijáku
• Odolná EVA rukojeť
• Kvalitní očka
• Včetně 3 špiček
• Dodávány v látkovém obalu
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 204 g |
| Počet dílů | 2 |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 50 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Zátěž feederových prutů | Light (0-50 g) |
Parametry





