Popis
Hledáte-li bezproblémový, výkonný a neskutečně propracovaný prut, nehledejte dál! Řada prutů Aryzon je přesně taková.
Pruty Aryzon Carp Feeder jsou vyráběny všech provedeních pro nahazování na krátké, střední a dlouhé vzdálenosti. Jsou lehké a dobře vyvážené a přesto nabízejí správné množství síly, tak abyste měli rybu velmi rychle pod kontrolou a bezpečně ji navedli do vašeho podběráku.
Vlastnosti:
- Bezproblémová akce prutu
- Lehký blank vyrobený z 30T uhlíku
- Vysoce kvalitní černá eloxovaná očka
- Integrovaný držák háčku na prutu
- Unikátní kombinace děleného korku a EVA rukojeti
- Speciální EVA rukojeť pro lepší ovládání
- Polomatný černý povrch
- Šroubovací sedlo navijáku
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 162 g |
| Výrobce | NYTRO |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,72 m |
| Zátěž | 4-10 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





