Popis
Prut Prism X Twitcher spinning je navržený pro středně velké nástrahy a lov okounů, candátů, jelců a menších štik.
S vrhací zátěží 3-14g budete bez problémů cítit každý záběr při vedení malých a středních měkkých nástrah a rotačních třpytek.
Vlastnosti:
- Prut poslední generace Prism X
- Model pro smekací naviják
- Perfektní prut na středně velké okouny schopný zvládnout menší candáty a štiky
- Délka: 210cm
- Vrhací zátěž: 3-14g
- 2 dílné provedení
- Rychlá akce
- Lehký a extrémně dobře vyvážený
- Uhlíkový blank z 24/30 tunové uhlíkové tkaniny
- Stylová šedá EVA rukojeť
- Vysoce kvalitní očka
- Vysoce kvalitní Carbon design sedlo navijáku
- Elegantní Prism X vzhled
- Dodáván v černém látkovém pouzdře 420Denier Oxford
- Hmotnost: 127g
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 127 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | FOX RAGE |
| Zátěž | 14 g |
Parametry





