Popis
Pruty PENN® Retaliate X Solid Jigging jsou navrženy tak, aby poskytovaly dokonalou kontrolu nad jigem.
Unikátní technologie Solid Spiral Armor využívá v blanku zesílená vlákna ve tvaru spirály, která vytváří blank s dosud nevídanou pevností u uhlíkových prutů. Díky vysoké hustotě uhlíku máte stále prut s velkou citlivostí, navíc s lehkými očky Fuji Alconite zůstává extrémně lehký. K dispozici ve dvou variantách – 6ft3 s maximální hmotností jigu do 200g a 6ft pro jigy do 300g.
- Pevný blank s technologií Spiral Armor
- Karbonová technologie X-Wrap pro citlivý a výkonný blank
- Očka Fuji z nerezové oceli s rámečky KW a kroužky Alconite
- Ergonomické sedlo navijáku
- EVA rukojeť
| Délka | 1,90 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 190 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 9 |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 200 g |
Parametry





