Popis
Řada prutů Penn Marine Brigade Offshore je navržena tak, aby vydržela mnoho hodin na otevřeném oceánu.
Tyto pruty pro lov na moři jsou speciálně navrženy pro rybáře, kteří loví velké tuňáky nebo jiné pelagické druhy pomocí stickbaitů a dalších nástrah. Díky použití pouze těch nejlepších uhlíkových materiálů a nejkvalitnějších komponentů Fuji jsou tyto pruty ve své cenové třídě jednoduše bezkonkurenční. S rozsahem délek od 7’4“ do 8’2“ budete moci nahodit svou nástrahu daleko do dálky. Pruty jsou neuvěřitelně silné a výkonné, abyste mohli v souboji s velkým tuňákem opravdu zabrat.
- Očka Fuji Alconite odolná proti slané vodě
- Vysoce kvalitní sedlo navijáku Fuji
- EVA rukojeť
- Velmi citlivý blank
| Délka | 2,44 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 455 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 6 |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 30-200 g |
Parametry





