Popis
Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami, za skvělou cenu!
Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Tento tenký blank prutu, je navíc vyztužen kevlarovým opletem, pro vyšší pevnost.
Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci a čtyřmi výměnnými špičkami s různou tvrdostí. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakoukoliv situaci v lovu cílených druhů ryb.
Souhrn špiček dodávaných k prutu: žlutá – nejtužší, oranžová – střední tuhost, červená – jemná, zelená ultra jemná. Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické NPS grafitové sedlo s černou povrchovou úpravou.
Rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality
Specifikace:
- Délka: 10 ft (3,0 m)
- Zátěž: do 80 g
- Transportní délka: 105 cm
- Hmotnost: 238 g
- Počet dílů: 3+4
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 238 g |
| Počet dílů | 3+4 |
| Počet oček | 14 |
| Transp. délka | 1,05 m |
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





