Popis
Velmi štíhlé blanky prutů řady Vertice z HMC+ uhlíku byly zcela přepracovány a vylepšeny.
Rychlý a dobře vyvážený blank poskytuje dlouhé nahazovací vzdálenosti s vysokou přesností a vyznačuje se výraznou špičkovou akcí se silnou páteří. Elegantní design s rukojetí ze smršťovačky, sedlem navijáku Seaguide DPS a 1k uhlíkem vytváří nadčasový vzhled. Originální očka Seaguide s tenkými keramickými kroužky v prvotřídní kvalitě doplňují mimořádné špičkové vlastnosti v této cenové kategorii. Všechny modely 12ft a 13ft jsou vybaveny naváděcím očkem velikosti 50. Model Stalker 10ft je osazen naváděcím očkem velikosti 40.
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 265 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,57 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





