Popis
Jemný ale přesný prut na lehkou přívlač.
Dvě verze Light Spin se špičkovou akcí byly vyvinuty speciálně pro použití s malými gumovými nástrahami, woblery a třpytkami. Perfektně se hodí k lovu okounů, candátů a tloušťů.
| Délka | 2,25 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 125 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,17 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 18 g |
Parametry





