Popis
Přívlačový prut na ultralehkou přívlač s pevnou špičkou Daiwa Wilderness Solid Spin.
Skvěle vybavené pruty Solid Spin z řady Widerness byly navrženy pro stále populárnější ultra lehký lov pstruhů, okounů a candátů. Blanky modelů Solid Spin jsou vybaveny špičkou z pevných uhlíkových vláken a silnou páteří, a proto jsou plně schopny nahazovat malé a lehké nástrahy do velkých vzdáleností s vysokou přesností. Citlivý blank přenáší akci nástrahy i kontakty s rybou a dnem k rukojeti a nabízí dostatečné silové rezervy pro bezpečné zdolání i velkých ryb.
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,08 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 1-5 g |
Parametry





