Popis
Řada Zebco Ambition je ideální pro všechny moderní techniky lovu na plavanou a feeder.
Ambition poskytuje vysoce kvalitní výkon, který předčí očekávání, bez ohledu na úroveň vašich rybářských zkušeností. Parabolická akce prutu. Celokorkové rukojeti. Dvoudílná konstrukce.
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 165 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,24 m |
| Výrobce | ZEBCO |
| Zátěž | 30 g |
| Druh rybolovu | Feeder, Plavaná |
| Zátěž feederových prutů | Light (0-50 g) |
Parametry





